Chcete slevu 100 Kč (4 €)?
Stačí zadat svou e-mailovou adresu a sleva je Vaše!
Nákupy s námi se Vám vždy vyplatí!

Podrobnosti k využití kupónu najdete zde: http://www.kojenecke-obleceni.eu/slevove-kupony

Zelená linka 7 - 16 hod.
800 660 770
Najdete nás
na facebooku
reklamní banner

1.10.15 - Fotosoutěž: Spokojený zákazníček

Ahoj maminky (i ty nastávající),


rozhodla jsem se vypátrat nejspokojenějšího zákazníčka e-shopu kojenecke-obleceni.eu, a proto vyhlašuji FOTOSOUTĚŽ na téma SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍČEK.


Každou maminku, která zašle fotografii dítěte s našim produktem, odměníme slevovým kupónem ve výši 300 Kč. Každá osůbka může obdržet pouze jeden slevový kupón. Limit fotografií na maminku ale nemáme, a proto můžete poslat i více fotografií a zvýšit tak svou šanci na výhru.


Navíc ze všech došlých fotografií vybere kolektiv e-shopu kojenecke-obleceni.eu tři nejlepší a ty budou odměněni úžasnými tématickými cenami:1. místo – edukační stolek

 

Stoleček pro malé děti, který nejenom učí, ale i baví. Nabízí spoustu překvapení: části, s kterými se dá kroutit, otáčet je, mačkat i prohlížet obrázky. Hraním se Vaše dítě učí. Barevné notičky mají předvolené melodie. Je plný nejrůznějších funkcí pro zlepšení dětské motoriky. Stoleček vydává zvuky zvířat a svítí. Možnost regulace hlasitosti zvuku. Pohodlné uchopení hračky i pro vaše malé děti. Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců. Rozměr cca 28x26 cm.Výška cca 14cm. Zvukové a svítící hračky jsou mezi dětmi velmi oblíbené. Přinášejí jim nejen zábavu, ale prospívají dětem v jejich psychomotorickém vývoji.


 

2. místo – edukační hračka – mašinka

 


Barevná dětská interaktivní mašinka. Tato dětská hračka pomáhá zlepšit manuální zručnost a obratnost, učí dítě rozpoznat tvary, zvuky a barvy, zapojuje a rozvíjí smysl pro pozorování. Mašinka nabízí mnoho možností ke hraní. Mašinka vydává zvuky a hraje melodie. Hračka svítí, mrká, sama jezdí, má otvory do kterých se vkládá kostičky, telefon.


3. místo – dětský fotoaparát se zvuky

 

Krásný dětský fotoaparát se zvuky. Je plný nejrůznějších funkcí pro zlepšení dětské motoriky. Hračka má zvukové a světelné efekty, otočné části doplněné zvukem. Je plná nejrůznějších funkcí pro zlepšení dětské motoriky. Zvukové a svítící hračky jsou mezi dětmi velmi oblíbené. Přinášejí jim nejen zábavu, ale prospívají dětem v jejich psychomotorickém vývoji.


Pochlubte se svým miminkem. Už se moc těším na Vaše fotografie a nezapomeňte si přečíst níže uvedené podmínky soutěže!:)


Krásný den Vám přeje

Pavla


 

 

 

Podmínky soutěže:

  • Soutěž probíhá od 1.10.2015 – 31.10.2015 na stránkách www.kojenecke-obleceni.eu.

  • Úkolem soutěžících je zaslat fotografii na téma: Spojený zákazníček - fotografie dítěte nebo maminky (i nastávající) s našim produktem spolu s adresou a telefonním číslem na e-mail adresu marketing@carero.cz.

  • Do předmětu prosím napište heslo FOTOSOUTĚŽ Spokojený zákazníček.

  • Každá osoba může obdržet pouze jeden slevový kupón.

  • Počet soutěžních fotografií od jedné osoby je neomezen.
  • Výhercem se stanou majitelé tří nejlepších fotografií, kterou vybere kolektiv e-shopu.

  • Podmínkou je registrace na stránkách našeho e-shopu kojenecke-obleceni.eu. Pokud u nás nejste registrovaní, zaregistrujte se ZDE.

  • Vyrozumění výhercům a informace o cenách budou zaslány elektronickou poštou do 15.11.2015

  • Ceny budou výhercům zaslány prostřednictvím GSL nebo InTime.

  • Vstupem do soutěže se všichni soutěžící zavazují dodržovat její pravidla.

  • Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Carero, s.r.o.

  • Výhry v soutěži nejsou právně vymahatelné.

  • Účastník soutěže zároveň výslovně prohlašuje, že poskytuje souhlas, aby e-mailovou adresu a další účastníkem poskytnuté podrobnosti jeho elektronického kontaktu využila společnost Carero, s.r.o pro šíření obchodních sdělení a rovněž uděluje souhlas se zveřejněním fotografie na Facebooku, Instagramu, v e-mailu, na bannerech nebo našich internetových stránkách kojenecke-obleceni.eu a jména. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

7.08.14 - facebook

Jsme i na facebooku,

kde můžete najít vždy

ČERSTVÉ NOVINKY z našeho obchůdku.

Pro nové fanoušky je připravena SLEVA 100,- Kč, kterou můžete uplatnit při nákupu v našem eshopu.

 

Facebook

Zpět


Máme pro Vás aktuálně skladem 54985 kusů zboží.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.059 sekund.