3 268 Kč (4 668 Kč)
Skladem Doručíme 16. 7.

Popis produktu

Securo je inovativní dětská autosedačka navržená s ohledem na bezpečnost a pohodlí nejmenších cestujících. Sedačka je určena pro děti od 40 cm do 150 cm výšky a nabízí komplexní ochranu a pohodlí během jízdy. Autosedačka Securo splňuje nejnovější homologační normy i-Size, takže cestující mají jistotu, že cestují v souladu s nejvyššími bezpečnostními standardy. Ve vozidle ji lze instalovat pomocí úchytů ISOFIX a horního upínacího pásu nebo pomocí úchytů ISOFIX a bezpečnostních pásů. Sedačka má integrované tlačítko, které je zodpovědné za nastavení sklonu i otáčení sedačky o 360 stupňů, takže můžete své dítě před cestou rychle a pohodlně zajistit. Autosedačka Securo je přizpůsobena potřebám dětí od prvních měsíců života a doprovází je až do doby, kdy již autosedačku nepotřebují. Pohodlí a snadné cestování je zajištěno díky ergonomicky navržené vložce. Čalounění sedačky je vyrobeno z vysoce kvalitní polyesterové tkaniny, která je měkká na dotek. Díky osmistupňovému nastavení opěrky hlavy a sadě vložek lze sedačku dokonale přizpůsobit výšce dítěte a zajistit tak maximální pohodlí během cesty. Autosedačka Securo má také čtyřstupňové nastavení sklonu v poloze po i proti směru jízdy, což umožňuje přizpůsobit autosedačku individuálním preferencím a potřebám dítěte při cestování. Další funkcí je zesílení ochrany proti bočnímu nárazu (SIP), které poskytuje dodatečnou ochranu v případě kolize na silnici. Securo je nejen autosedačka, ale také záruka klidné a pohodlné cesty pro nejmenší cestující a jejich rodiče.

Vlastnosti:
- Určeno pro děti s výškou 40-150 cm.
- Splňuje přísnou normu ECE R129 I-SIZE
- Sedačka otočná o 360°
- Instalace proti směru jízdy (do výšky 105 cm s Isofixem a Top Tether nebo Isofixem a bezpečnostním pásem vozidla) nebo po směru jízdy (od výšky 76 do 105 cm s Isofixem + Top Tether, do výšky 100 až 140 cm s Isofixem + bezpečnostním pásem vozidla)
- Čtyřstupňové nastavení opěradla
- Přesné nastavení opěrky hlavy až do 24 cm
- Odnímatelná redukční vložka pro kojence
- Pětibodový bezpečnostní pás s pohodlným nastavením délky
- Odolná konstrukce z vysoce kvalitních materiálů
- Moderní design kombinující estetiku s funkčností
- Příjemné čalounění z polyesterové tkaniny

Technické údaje:
- ISOFIX: Ano
- Otočný: ano
- I-SIZE: ano
- Hmotnost: 13 kg
- Norma: ECE R129/02
-Rozměry:
- Šířka: 43 cm
-Hloubka: 52 cm
- Výška: 61 - 77 cm
- Vnitřní rozměry: 30 x 28 cm (sedák); opěradlo s opěrkou hlavy 47 - 69 cm
- Nastavení: 4stupňové nastavení sklonu opěradla pro jízdu vpřed a stejné pro jízdu vzad Přesné nastavení opěrky hlavy až do 24 cm, sedadlo otočné o 360 stupňů
- Pásy: Pětibodové bezpečnostní pásy
- Redukční vložka: Ano

Kód55897
Barva
Modrá
Vhodné pro
Pro kluky
Motiv
Bez motivu
Značka
CARETERO
Polohovatelnost
Polohovatelné
Kolekce
CARETERO I- SIZE 40 - 150cm
Uchycení
S isofixem

Dostupné i v těchto barevných variantách

Další produkty z kolekce CARETERO I- SIZE 40 - 150cm