671 Kč (958 Kč)
K dodání do 4 dnů Doručíme 24.6.

Popis produktu

Dřevěná garáž od společnosti Viga je jednou z nejkrásnějších hraček, která dlouho vydrží a poskytne vašemu dítěti mnoho let zajímavé a kreativní hry. Je to ideální dárek pro každého malého chlapce, který si rád hraje s autíčky.

Vaše dítě si může vytvořit mnoho herních scénářů, při kterých se bude vydávat za různé postavičky. Garáž je vybavena čerpací stanicí, takže autíčkům nikdy nedojde energie. Každé auto je vybaveno otvorem pro plnění benzínu a rozdělovač má hadici s benzínovou tryskou. Doplňování paliva je téměř jako ve skutečném autě.
Potřebuje vaše auto umýt? Garáž je vybavena myčkou, která je v provozu 24 hodin denně. Zaparkujte v prvním patře garáže, použijte výtah, abyste se tam dostali, nebo sami vyjeďte po rampě. Na střeše garáže je přistávací plocha pro vrtulník, který vám umožní rychlejší cestu nad přeplněným městem.

Součástí sady je:
- Garáž
- 3 barevná auta
- vrtulník
- čerpací stanici
- výtah

Celá řada je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena netoxickými barvami v "polárních" barvách, které uspokojí každého uživatele a poskytnou mu spoustu zábavy.

Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našich výrobků, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly neškodné a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).

Tato hračka je vhodná pro děti starší 3 let.

Rozměry balení:
Délka: 310 mm x výška: 235 mm x šířka: 150 mm

Kód51688
Barva
Multicolor
Vhodné pro
Pro kluky
Značka
Viga
Materiál
Dřevo
Doporučený věk
od 3 let