438 Kč
Skladem Doručíme pozítří

Popis produktu

Skládačky mají pozitivní vliv na vývoj dítěte a co je důležitější, nejsou věkově omezeny. Stačí jen zvolit úroveň obtížnosti a počet dílků podle věku a dovedností dítěte.

Dřevěné puzzle budou proto pro začátek ideální. Dítě se při jejich skládání nenechá odradit. Sada skládaček obsahuje 9 sad, z každé sady lze sestavit jiné vozidlo (včetně vlaku, letadla, policejního auta, školního autobusu, hasičského auta, sanitky, remorkéru, lodi a taxíku). Každá sada se skládá ze 2 dílků. Puzzle navíc pomohou při výuce tvarů, barev a názvů vozidel.
Celá sada se skládá z 19 dílků.
Skládání puzzle dokonale procvičuje paměť, rozvíjí manuální dovednosti, posiluje sebevědomí a podněcuje dítě k poznávání světa.

Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami , které upoutají pozornost a povzbudí ke hře a zároveň poskytnou spoustu zábavy.

Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).

Tato hračka je vhodná pro batolata starší 18 měsíců.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Rozměry výrobku: 1,5 x 2,5 cm:
Délka 200 mm x výška 28 mm x šířka 200 mm.

Kód51602
Barva
Multicolor
Vhodné pro
Pro všechny
Značka
Viga
Materiál
Dřevo
Doporučený věk
od 18 měsíců