1 276 Kč
Skladem Doručíme pozítří

Popis produktu

Třífázová elektrická odsávačka mateřského mléka PICO.
Žádné hadičky, žádné vyčnívající dráty.
Jedná se o spolehlivou odsávačku mateřského mléka, je velmi lehká, tichá a pohodlná a její krásný design, potěší oko každé matky. Dodává se s lahvičkou s dudlíkem a vyměnitelnými trychtýři ve dvou velikostech.
Objevte, jak pohodlné a účinné je odsávání s novou elektrickou odsávačkou mateřského mléka PICO.

3 PROVOZNÍ REŽIMY
K dispozici máte 3 režimy provozu - masážní funkci, stimulaci laktace a hluboké odsávání. Třífázová odsávačka mateřského mléka má 9 stupňů regulace sání. Její nastavení tak můžete přizpůsobit svým aktuálním potřebám.

COMFORT
Odsávačka mateřského mléka PICO je velmi tichá a lehká. Skládá se jen z několika částí, díky čemuž je její používání velmi pohodlné.

VYMĚNITELNÉ TRYCHTÝŘE
Pohodlí kojící maminky je klíčové, proto v sadě najdete trychtýři ve dvou velikostech: 21 mm a 24 mm. Jsou vyrobeny z bezpečných materiálů bez obsahu BPA. Vyberte si ten, který vyhovuje vaší bradavce.

ODDĚLENÍ MÉDIÍ
Membrána a ventil chrání přístroj před mlékem vnikajícím do odsávačky. Máte tak jistotu, že budete odsávat s nejvyššími standardy hygieny a bezpečnosti.

DOTYKOVÝ DISPLEJ
Displej na odsávačce mateřského mléka je velký a snadno čitelný. Můžete na něm kontrolovat režim, úroveň odsávání a stav baterie. Odsávačku mateřského mléka tak budete moci bez problémů ovládat.

LAHVIČKA S DUDLÍKEM
Součástí odsávačky mateřského mléka je láhev s dudlíkem. Můžete tak svému dítěti ihned podat mléko, aniž byste museli nalévat. Naše odsávačka mateřského mléka je vhodná pro většinu lahví na trhu.

ZDARMA
Elektrickou odsávačku mateřského mléka PICO si můžete vzít kamkoli s sebou, včetně cestování, protože má vestavěnou dobíjecí baterii a nemusí být trvale zapojena do sítě. A abychom vám usnadnili její přepravu, přiložili jsme praktickou tašku.

DLOUHÁ PROVOZNÍ DOBA
Třífázová odsávačka mateřského mléka funguje na plně nabitou baterii až 2 hodiny. Má režim automatického vypnutí po 30 minutách. Pomocí kabelu USB-C ji můžete rychle dobít.

MODERNÍ DESIGN
Víme, jak důležitá je estetika. Dbali jsme nejen na kvalitu materiálů použitých k výrobě odsávačky, ale také na její povrchovou úpravu. Díky detailům z růžového zlata a decentní barvě pouzdra působí výrobek elegantně.

REŽIMY PROVOZU
Masážní režim
Tento cyklus odsávačky mateřského mléka se skládá ze tří masážních pohybů, po nichž následuje jeden sací pohyb. Jedná se o doporučený režim pro stimulaci prsou k odstříkávání většího množství mléka v kratší době a také pro zklidnění bolesti při přeplněných prsou.
Režim odsávání
Tento režim zahrnuje dlouhé a hluboké pohyby pro efektivní odsávání mléka.
Režim kojení
V tomto režimu provádí odsávačka intenzivní mělké pohyby pro stimulaci laktace a povzbuzení mléčných žláz v prsou k produkci a toku mléka.

OBSAH:
- odsávačka mateřského mléka PICO
- silikonové trychtýře o průměru 21 mm a 24 mm
- nabíjecí kabel USB-C
- úložná taška
- láhev se savičkou a víčkem
- návod k použití
- objem láhve 280 ml
- hmotnost 290 g
- hladina hluku při nejvyšší úrovni 53 dB
- kapacita baterie 1100 mAh
- provozní doba při plně nabité baterii: cca 120 min

Kód53737
Barva
Dle obrázku
Vhodné pro
Pro všechny
Značka
BABY ONO
Materiál
Plast

Dostupné i v těchto barevných variantách